ПРО НАС
Створена в 2017 році, компанія «Системний Електронний Експорт» спеціалізується на розробці та виробництві передових систем збору та обробки радіолокаційної інформації, а також автоматизованих систем управління (С2).
Наші унікальні алгоритми роботи та програмне забезпечення цифрової обробки радіолокаційної інформації, перевірені під час реальних бойових дій Збройними силами України та адаптовані під сучасні вимоги ведення війни.
Синергія найдосвідченіших спеціалістів у галузі радіолокації та IT фахівців з сучасним, нестандартним мисленням дає змогу втілити в наших продуктах новітні, високотехнологічні рішення. Наш персонал включає 2 лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України та 7 кандидатів технічних наук.
Налагоджені коопераційні зв’язки та власна виробнича база, в повній мірі дають нам змогу розробляти та виготовляти з нуля сучасні автоматизовані системи управління, радіолокаційні системи, а також модернізувати РЛС минулих поколінь.
Сьогодні пріоритетне завдання компанії СЕЕ - активна підтримка Збройних Сил України в ремонті та інтегруванні в єдину мережу РЛС та зенітних систем різної дальності, як вітчизняного виробництва, так і наданих Україні іноземними партнерами.
Наші унікальні алгоритми роботи та програмне забезпечення цифрової обробки радіолокаційної інформації, перевірені під час реальних бойових дій Збройними силами України та адаптовані під сучасні вимоги ведення війни.
Синергія найдосвідченіших спеціалістів у галузі радіолокації та IT фахівців з сучасним, нестандартним мисленням дає змогу втілити в наших продуктах новітні, високотехнологічні рішення. Наш персонал включає 2 лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України та 7 кандидатів технічних наук.
Налагоджені коопераційні зв’язки та власна виробнича база, в повній мірі дають нам змогу розробляти та виготовляти з нуля сучасні автоматизовані системи управління, радіолокаційні системи, а також модернізувати РЛС минулих поколінь.
Сьогодні пріоритетне завдання компанії СЕЕ - активна підтримка Збройних Сил України в ремонті та інтегруванні в єдину мережу РЛС та зенітних систем різної дальності, як вітчизняного виробництва, так і наданих Україні іноземними партнерами.