ПРО НАС
Створена в 2017 році, компанія «Системний Електронний Експорт» спеціалізується на розробці та виробництві передових систем збору та обробки радіолокаційної інформації, а також автоматизованих систем управління (С2).
Наші унікальні алгоритми роботи та програмне забезпечення цифрової обробки радіолокаційної інформації, перевірені під час реальних бойових дій Збройними силами України та адаптовані під сучасні вимоги ведення війни.
Синергія найдосвідченіших спеціалістів у галузі радіолокації та IT фахівців з сучасним, нестандартним мисленням дає змогу втілити в наших продуктах новітні, високотехнологічні рішення. Наш персонал включає 2 лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України та 7 кандидатів технічних наук.
Налагоджені коопераційні зв’язки та власна виробнича база, в повній мірі дають нам змогу розробляти та виготовляти з нуля сучасні автоматизовані системи управління, радіолокаційні системи, а також модернізувати РЛС минулих поколінь.
Сьогодні пріоритетне завдання компанії СЕЕ - активна підтримка Збройних Сил України в ремонті та інтегруванні в єдину мережу РЛС та зенітних систем різної дальності, як вітчизняного виробництва, так і наданих Україні іноземними партнерами.
Наші місія та цінності:
В компанії «Системний Електронний Експорт» ми віримо, що перевага в руках того,
хто вміє знаходити баланс між фундаментальністю знань та гнучкістю й швидкістю їх застосування.
Саме це й є нашим базовим принципом, який ми реалізуємо в наших продуктах та пропонуємо клієнтам – бачити більше, реагувати швидше.
Компетентність
Наша команда - це висококваліфіковані фахівці із вагомим досвідом у розробці, виробництві та впровадженні РЛС та систем управління. Ми не зупиняємося у вдосконаленні своїх знаннь та навичок, щоб бути в лідерстві технічної експертизи в нашій галузі. Крім того, ми підтримуємо постійний зв'язок із нашими клієнтами для адаптації наших систем до їхніх потреб, вимог та викликів.
Інноваційність
СЕЕ – технологічна компанія. Ми невпинно знаходимо нові рішення та впроваджуємо їх у свої системи. Ми підтримуємо культуру інновацій, стимулюємо креативність та відкритість до нових ідей.
Висока якість
Ми прагнемо до високої якості в усьому, що ми робимо - від дослідження та розробки до виробництва та обслуговування наших продуктів. Ми використовуємо найкращі практики, стандарти якості та тільки перевірених постачальників елементної бази, щоб забезпечити високу надійність, ефективність та функціональність наших систем.
Розробник сайту - "BUREAU OF МІLІТАRY BRANDING"