РЛС П-18С
Мобільна, двокоординатна РЛС
метрового діапазону хвиль П-18С
РЛС П-19С
Мобільна, двокоординатна РЛС L
діапазону хвиль П-19С
РЛС 5Н84АС
Модернізована твердотільна,
двокоординатна РЛС метрового
діапазону хвиль 5Н84АС
Перспективні розробки

В сучасному світі зупинка в розвитку навіть на короткий час може призвести до значного відставання від реалій. Тому, ми в ТОВ «СЕЕ» докладаємо значних зусиль аби розробляти перспективні радіолокаційні системи та розвивати нові алгоритми їх роботи.

БПЛА, дрони та баражуючі боєприпаси зайняли вагоме місце у сучасних бойових діях та показали свою ефективність при достатньо низькій ціні. Від так, ми активно працюємо як над запровадженням комплексних рішеннь з протидії даним загрозам, так і над розробкою власного надійного та малогабаритного радару для їх виявлення. Основний акцент в даній роботі здійснюється на розробці програмного забезпечення зі штучним інтелектом, яке здатне розпізнавати різні типи повітряних цілей та прогнозувати їх рух.

Крім того, спеціалісти нашої компанії проводять розробку 3D радарів та засобів РЕБ. Дані розробки мають ще більше посилити систему вітчизняного ППО, а також постачатимуться на експорт.

Усі розробки компанії СЕЕ базуються на використанні передових технологій, надійності та легкості експлуатації. Більшість запропонованих рішень пройшли перевірку під час реальних бойових дій в Україні.Розробник сайту - "BUREAU OF МІLІТАRY BRANDING"