Автоматизовані системи управління
Одним з основних та найбільш перспективних напрямків роботи компанії СЕЕ на даний момент є розробка та виробництво автоматизованих систем управління для підрозділів ППО та ВПС, відомих у світі як системи С2 та їх варіації.
Такі системи значно підвищують ефективність застосування засобів авіації та протиповітряного озброєння. Вони поєднують в єдину мережу різнотипні засоби виявлення та ураження цілей, що дозволяє обирати оптимальне озброєння для виконання задач ППО. Це, в свою чергу, зменшує час виконання поставлених задач, економить боєкомплект та знижує ймовірність «дружнього» вогню навіть в умовах несправності системи «свій-чужий».
Наші фахівці мають багаторічний досвід у виробництві командних пунктів для авіації та ППО, що дозволяє нам розробляти рішення, які відповідають найвищим стандартам якості та сучасним вимогам. При цьому, системи, розроблені компанією СЕЕ перевірені під час реальних бойових дій в Україні в ситуаціях використання великої кількісті найсучаснішого озброєння. Вони базовані на простій та інтуїтивно зрозумілій логіці та не потребують довгої підготовки операторів.
Ми надаємо комплексні рішення, включаючи розробку, виробництво, постачання, монтаж, налаштування та післяпродажне обслуговування наших командних пунктів.
АСУ КП Авіації та ППО "Набат"
АСУ стратегічного рівня, що поєднує
можливості РЛС, авіації та наземних
засобів ураження
Використання штучного інтелекту для прийняття оптимальних рішень
Захист системи від єдиної точки відмови
Використання підходів мережево-центричної війни
Розроблена ТОВ «СЕЕ» АСУ «Набат» призначена для автоматизації завдань та функцій управління військами та бойовими засобами ПС та ППО, приведення військ у готовність до застосування, планування застосування сил та засобів авіації та ППО. Система забезпечує інтеграцію управління об'єктами, засобами автоматизації і сенсорами різних виробників. Відповідно до вимог замовника, система може мати різну глибину та об’єм. Штатними об'єктами управління АСУ «Набат» є автоматизовані КП підлеглих частин та підрозділів, у тому числі КП:
• зенітних ракетних бригад;
• авіаційних бригад;
• підрозділів радіотехнічних військ;
• пунктів наведення авіації прямого підпорядкування;
• зенітних ракетних дивізіонів прямого підпорядкування;
• підрозділів РТВ прямого підпорядкування.

АСУ ППО критичних об'єктів
та підрозділів СВ "Кречет"
Доведення автоматизованих команд управління ППО до найнижчого можливого рівня
Використання штучного інтелекту для прийняття оптимальних рішень
Три види виконання: мобільний, стаціонарний, швидкого розгортання
Можливість використання РЛС різних виробників
Автоматизований командний пункт тактичної групи протиповітряної оборони «Кречет» призначений для оперативного управління мобільними вогневими групами протиповітряної оборони при захисті важливих інфраструктурних об’єктів та угрупувань військ від ударів засобів повітряного нападу. Він дозволяє поєднати у єдину локальну мережу 5 засобів виявлення та 10 мобільних бойових груп ППО з різними засобами ураження.
АКП «Кречет», по своїй суті, є сучасною системою С2 тактичного рівня, призначеною для ведення мережево-центричних бойових дій. Завдяки відкритій архітектурі побудови вона дає змогу швидко інтегрувати РЛС та різноманітне озброєння ППО (від зенітної кулеметної установки до ЗРК) будь-яких виробників у мережу, сполучну з системами управління як вищого, так і того ж рівнів. Інтегрування озброєння здійснюється або безпосередньо через протоколи обміну даними, або шляхом встановлення у бойові машини тактичних планшетів.

Розробник сайту - "BUREAU OF МІLІТАRY BRANDING"